• Wiedza i umiejętności
  • Ewakuacja szkoły
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Spotkanie mikołajkowe w ZSEiU

21.12.2017 r. z inicjatywy biblioteki szkolnej oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu w Zespole Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych odbyło się spotkanie mikołajkowe dla dzieci z lokalnego środowiska.Młodzież klas I Tli, I Tle oraz III Tlg przygotowała dla przybyłych gości wzruszający występ z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie mikołajkowe w ZSEiU

Podczas spotkania nie zabrakło także wspólnego kolędowania, zabaw, mikołajkowych zagadek oraz czytania fragmentów „Opowieści wigilijnej” Ch. Dickensa.

Najwięcej radości sprawiło jednak przybycie św. Mikołaja, który obdarował dzieci świątecznymi paczkami zorganizowanymi dzięki zbiórce pieniędzy podczas Kiermaszu przedświątecznego w ZSEiU.Warto wspomnieć, że 21.12.2017 r. młodzież ZSEiU odwiedziła podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. św. Ojca Pio w Łaziskach Górnych. Seniorzy także mieli okazję obejrzeć występ młodzieży z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto otrzymali prezenty w postaci rękodzieł wykonanych przez uczniów ZSEiU podczas zajęć decoupage odbywających się w szkolnej bibliotece.

0
0
0
s2smodern

FUTSAL 2017 - Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej | ZSEiU Łaziska Górne.


W dniu 21 grudnia 2017 został po raz kolejny zorganizowany Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji "Barbórki". Organizatorem jak co roku był Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych

0
0
0
s2smodern

Forum Kariery i Rozwoju 2017 - część artystyczna w wykonaniu Pani Anny Mazur - nauczyciela chemii w Zespole Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach.

.be

0
0
0
s2smodern

Branża logistyczno - spedycyjna

W ramach organizowanego w Łaziskach Górnych Forum Kariery i Rozwoju oprócz oficjalnych wystąpień nie zabrakło także "części artystycznej". Przedstawiamy krótką scenką w wykonaniu logistyków a następnie wystąpienia przedstawiciela Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. W prelekcji poruszono kwestie indywidualnego rozwoju i szans jakie daje podjęcie nauki w przyszłościowych zawodach związanych z branżą logistyczno-spedycyjną.

0
0
0
s2smodern

Forum Kariery i Rozwoju 2017 - Energetyka na Śląsku i w Polsce

Prezentacja zawodu technik elektryk i technik energetyk w ramach Forum Kariery i Rozwoju oraz wystąpienie Pani Kingi Migdał – Dyrektora Wykonawczego ds. zasobów ludzkich Tauron Polska Energia S.A. Na koniec wystąpienie Pana Bogdana Tkocza członek Rady Społecznej Tauron

.be

0
0
0
s2smodern