ZSEiU w Łaziskach Górnych

  • niepodlegla
  • biało-czerwony mecz siatkówki
  • Na poligonie
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Wiedza i umiejętności
  • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
  • Wyjazd na targi branży energetycznej
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Złoty indeks dla Roberta Chlebka z ZSEiU

Już po raz siódmy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - przyszli technicy logistycy i technicy spedytorzy sprawdzili swoją branżową wiedzę podczas VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej, który odbył się 8 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

ZwycięzcaKonkurs ma na celu propagowanie wiedzy logistycznej, pokazanie jak duży potencjał ma branża logistyczno-spedycyjna oraz  jak ogromne możliwości otwierają się przed młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy poszukują  atrakcyjnych kierunków swojego rozwoju zawodowego.


Patronat nad konkursem objął Minister Infrastruktury i Budownictwa, Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Związek Transportu i Logistyki Polska. Partnerami merytorycznymi były wiodące firmy z branży logistycznej: Raben Logistics Polska, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze oraz Śląskie Centrum Logistyki.

konkurs WSB

Na konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Kinga Chmiela i Robert Chlebek z klasy IVtlg oraz Marcelina Cyprys i Justyna Gierej z klasy III tlg.

drużynaNAJLEPSZYM SPOŚRÓD BLISKO 300 UCZESTNIKÓW ZE  SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  Z 16 WOJEWÓDZTW OKAZAŁ SIĘ ROBERT CHLEBEK, KTÓRY ZAJĄŁ PIERWSZE MIEJSCE W TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU.

zlotyindeks
Robert  za swą wiedzę, ambicję i talent został wyróżniony pakietem nagród gwarantującym dobry start w logistyce:  ZŁOTYM INDEKSEM zapewniającym bezpłatne studia w WSB, zaproszeniem na staż w firmie Raben Logistics Polska oraz zaproszeniem dla całej klasy na wizytę studyjną w tej firmie.

nagroda1

nagroda2

GRATULUJEMY!!!

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bekuplast logo

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm