• Wiedza i umiejętności
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Forum Kariery i Rozwoju - Pokaz klasy mundirowej

W ramach Forum odbył się pokaz uczniów którzy od 4 miesięcy odbywają ćwiczenia w klasie mundurowej o profilu technik logistyk. Uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych pod opieką starszego sierżanta Sławomira Tokarza przygotowali pokaz zdobytych umiejętności. Pokaz poprzedzony został prelekcją, w trakcie której Pan Sławomir Tokarz omówił pokrótce zasady funkcjonowania klas mundurowych w naszej szkole oraz korzyści jakie daje ukończenie takiej klasy. Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia oraz zobaczenia pokazu uczniów.

.be

0
0
0
s2smodern

bekuplast logo

pgg logo

tn tauronserwis logo

bip

sysnaborowy

logo zseiu thumb

youtubelogo