• niepodlegla
  • biało-czerwony mecz siatkówki
  • Na poligonie
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Wiedza i umiejętności
  • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
  • Wyjazd na targi branży energetycznej
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Forum Kariery i Rozwoju - Pokaz klasy mundirowej

W ramach Forum odbył się pokaz uczniów którzy od 4 miesięcy odbywają ćwiczenia w klasie mundurowej o profilu technik logistyk. Uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych pod opieką starszego sierżanta Sławomira Tokarza przygotowali pokaz zdobytych umiejętności. Pokaz poprzedzony został prelekcją, w trakcie której Pan Sławomir Tokarz omówił pokrótce zasady funkcjonowania klas mundurowych w naszej szkole oraz korzyści jakie daje ukończenie takiej klasy. Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia oraz zobaczenia pokazu uczniów.

.be

0
0
0
s2smodern

facebook logo

instagram logo

bekuplast logo

tn tauronserwis logo

pgg logo

bip

logo zseiu thumb

youtubelogo