ZSEiU w Łaziskach Górnych

  • niepodlegla
  • biało-czerwony mecz siatkówki
  • Na poligonie
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Wiedza i umiejętności
  • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
  • Wyjazd na targi branży energetycznej
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Elektryk ZSEiU w II etapie OWT!

W tym roku szkolnym, po raz kolejny przedstawiciele kierunku technik elektryk wzięli udział w pierwszym etapie XVI Olimpiady Wiedzy Technicznej – ogólnopolskim konkursie związanym z branżą elektryczną.

IMG 20190108 090057 sm

Miło nam poinformować, że Józef Janosz z klasy 3TLE zakwalifikował się do zawodów II stopnia i 8 stycznia br. reprezentował naszą szkołę w eliminacjach okręgowych, które odbyły się w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie.

IMG 20190108 090037 sm

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

0
0
0
s2smodern

cue cpm

bekuplast logo

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU