• niepodlegla
  • biało-czerwony mecz siatkówki
  • Na poligonie
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Wiedza i umiejętności
  • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
  • Wyjazd na targi branży energetycznej
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Praca konkursowa, która wygrała w ogólnopolskim konkursie pn. "Laboratoria TAURONA".

Przedstawiamy pracę konkursową, która wygrała w ogólnopolskim konkursie pn. "Laboratoria TAURONA. Miejsce, Ludzie, Nauka".

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych jako jedna z dwóch szkół w Polsce zrealizuje Laboratorium TAURONA!!!

Laboratoria TAURONA to program społeczny, w ramach którego zamierzamy zakładać w klasach patronackich Grupy TAURON nowoczesne pracownie do nauki przedmiotów technicznych. Celem inicjatywy jest zapewnienie uczniom i nauczycielom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań. Projekt adresujemy przede wszystkim do młodzieży, ale również do nauczycieli, na których spoczywa trud przekazania im wiedzy. W ramach prowadzonej konsekwentnie polityki społecznej odpowiedzialności biznesu zależy nam, by dzieci z zainteresowaniem odkrywały świat, który je otacza, a nauczyciele mieli dostęp do sprawdzonych materiałów i pomocy dydaktycznych, dzięki którym mogą prowadzić nowoczesne zajęcia, uczyć i inspirować. Już w tym roku, pierwsze dwie placówki przystąpią do programu, a co z tym związane, otrzymają środki na kompleksowe wyposażenie klasopracowni do nauki przedmiotów ścisłych. W efekcie dołączą do grona szkół, w których młodzież uczy się trudnych przedmiotów w zupełnie nowy i przyjemny sposób.

0
0
0
s2smodern

facebook logo

instagram logo

bekuplast logo

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

pgg logo

bip

logo zseiu thumb

youtubelogo