ZSEiU w Łaziskach Górnych

  • niepodlegla
  • biało-czerwony mecz siatkówki
  • Na poligonie
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Wiedza i umiejętności
  • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
  • Wyjazd na targi branży energetycznej
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Zmiany terminów zajęć w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

Szanowni Państwo

W związku z odbytym strajkiem nauczycieli zajęcia dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, które miały się odbyć w dniach 12 i 13 kwietnia 2019 r. zostały przełożone na nowy termin tj. 17 i 18 maja 2019 r. Dodatkowo plan zajęć w klasie 2 LOB uległ zmianie w dniach 1 i 7 czerwca. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowanymi planami zajęć.

0
0
0
s2smodern

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bekuplast logo

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm