ZSEiU w Łaziskach Górnych

  • niepodlegla
  • biało-czerwony mecz siatkówki
  • Na poligonie
  • Świetne wyniki egzaminów
  • Wiedza i umiejętności
  • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
  • Wyjazd na targi branży energetycznej
  • Muaythai przeciwko narkotykom
  • Klasy mundurowe

Wielka rozbudowa bekuplast SA.

Jedna z najnowocześniejszych firm technologicznych — bekuplast SA z siedzibą w Łaziskach Górnych jest w trakcie potężnego projektu modernizacyjnego.  Trwająca rozbudowa powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych to solidna podstawa do dalszego rozwoju i planowania swojej przyszłej kariery. Ponieważ Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych blisko współpracuje z firmą bekuplast, kształcąc przyszłych pracowników, otrzymaliśmy wizualizacje największej rozbudowy w naszym regionie, którą z przyjemnością Państwu prezentujemy.

wiz1

 

 

wiz2

wiz5

 

wiz6

 

wiz7

 

A już niebawem relacja z udziału naszych uczniów w największych targach branżowych — PLAST POL.

 

0
0
0
s2smodern

80x40 laboratorium Obszar roboczy 1

TAURON LOGO PROMOCYJNE PIONOWE

bekuplast logo

pgg logo

bip

1% - Wspieranie edukacji w ZSEiU

cue cpm